Onze ondernemers:

Heeft u een vraag? Vul ons contactformulier in of neem contact op met een van onze ondernemers of medewerkers.

Bart Withagen 

 

Franchisegever

Bart Withagen

FlexFirst Hoofdkantoor

Postbus 109, 5680 AC Best

T. 06 20 53 85 79

E. bwithagen@flexfirst.nl

Vacatures van Bart    LinkedIn

 

Daan van den Heuvel 

 

Franchisenemer

Daan van den Heuvel

FlexFirst Personeelsbemiddeling

De Ronde 15, 5683 CZ Best

T. 06 53 98 51 05

E. dvandenheuvel@flexfirst.nl

Vacatures van Daan   LinkedIn

 

 

Junice van de Moosdijk 

 

Franchisenemer

Junice van de Moosdijk

FlexFirst Bouw

De Ronde 15, 5683 CZ Best

T. 06 46 21 39 40

E. jvandemoosdijk@flexfirst.nl

Vacatures van Junice   LinkedIn

 

 

 

Franchisenemer

Ad van de Vorstenbosch

FlexFirst Automotive

Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 52 01 40 19

E. avandevorstenbosch@flexfirst.nl 

 VACATURES AUTOMOTIVE  LinkedIn 

 

 

 

 

Franchisenemer

Wim van Herk

FlexFirst De Kempen / De Peel

Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 83 87 07 63

E. wvanherk@flexfirst.nl

VACATURES VAN WIM   LinkedIn

 

 

Franchisenemer

Mohamed el Messaoudi

FlexFirst Zoetermeer

Shetland 62, 2721 HD Zoetermeer

06 33 30 35 88

melmessaoudi@flexfirst.nl

 VACATURES VAN MOHAMED   LinkedIn  

 

 


 

Franchisenemer

Roger Flohr

FlexFirst Breda & Tilburg

Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

06 44 45 67 64

rflohr@flexfirst.nl

VACATURES VAN ROGER   LinkedIn

 

 

 

Franchisenemer

William Maathuis

FlexFirst Zuid-Europees Personeel

Boschdijk 740, 5624 CL Eindhoven 

06 51 12 88 45

wmaathuis@flexfirst.nl 

VACATURES VAN WILLIAM    

 

FlexFirst Barendrecht

Fanny van Dalen

Recruiter

Oslo 4, 2993 LD Barendrecht 

06 43 13 64 35
fvandalen@flexfirst.nl 

VACATURES VAN FANNY  LinkedIn

 

 

FlexFirst Bolsward

Ronald Oppedijk

Werving & Selectie Consultant

De Wymerts 2c, 8701 WT Bolsward

06 83 05 55 02

roppedijk@flexfirst.nl 

VACATURES VAN RONALD   LinkedIn 

 

 

 

FlexFirst Bolsward

Kim ten Broek

Recruiter

De Wymerts 2c, 8701 WT Bolsward

06 53 92 48 52

ktenbroek@flexfirst.nl 

VACATURES VAN KIM  LinkedIn

 

  

 

 

FlexFirst Dental

Label

Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

06 23 30 46 99

dental@flexfirst.nl

 

VACATURES DENTAL   LinkedIn

 

 

 

FlexFirst Hoorn

Vestiging

Electronweg 7m, 1627 LB Hoorn

06 20 53 85 79

carriere@flexfirst.nl


Hoofdkantoor:

 

Astrid van Poppel 

 

Back Office Manager

Astrid van Poppel 

FlexFirst Hoofdkantoor

Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 3086 1111

E. avanpoppel@flexfirst.nl

LinkedIn

 

  Angelique Noordhoek

 

Financieel Manager

Angelique Noordhoek

FlexFirst Hoofdkantoor

Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 5515 2681

E. anoordhoek@flexfirst.nl

LinkedIn

 

Djamella Mies 

 

Operationeel Manager

Djamella Mies

FlexFirst Hoofdkantoor

Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 4342 5705

E. dmies@flexfirst.nl 

LinkedIn

  

 

 

Recruiter

Luuk Houx

FlexFirst Hoofdkantoor
Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 4315 2739
E. recruitment@flexfirst.nl 

LinkedIn

 

Recruiter 

Dominika Hajda

FlexFirst Hoofdkantoor
Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 4011 0273
E. dhajda@flexfirst.nl 

LinkedIn

 

 

Communicatie Medewerker

Nadisha Eikelenboom

FlexFirst Hoofdkantoor
Bedrijfsweg 1, 5683 CM Best

T. 06 3629 5518
E. neikelenboom@flexfirst.nl 

LinkedIn

 


Contactformulier:

U heeft een onjuiste code ingevoerd. Probeer het aub nogmaals.
Naam: *
E-mailadres: *
Telefoonnummer: *
Vraag/opmerking: