Szukamy

Brukarz

  • Arnhem
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO

Dla zleceniodawcy z siedzibą w Arnhem szukamy brukarza z doświadczeniem. Pracowałeś już w Holandii w tym zawodzie i szukasz nowego pracodawcy, daj nam znać – nasz  klient Cię potrzebuje.

Opis stanowiska

Jako brukarz zaczynasz dzień wcześnie – nierzadko już o 6.00 jesteś oczekiwany wraz kolegami na miejscu, gdzie odbywają się roboty. Twój budzik dzwoni więc z bardzo wczesnego rana, wsiadasz do samochodu i ruszasz w kierunku gdzie odbywają się roboty – przede wszystkim w prowincji Geldria, jakkolwiek możę się zdarzyć, że będą na Ciebie czekali np. gdzieś w Utrechcie. Na miejscu meldujesz się u brygadzisty, a następnie wraz z kolegami zabierasz się do dzieła: ściągasz starą nawierzchnię albo niwelujesz grunt pod podbudowę żeby następnie – zgodnie z życzeniem klienta i odpowiednią dokumentacją – położyć nową kostkę lub płyty chodnikowe. Wszystko – jasna sprawa – pod przysłowiową linijkę. A gdy praca jest skończona – aż miło spojrzeć! Lubisz to uczucie? Nie czekaj, aplikuj! (Zatrudniamy zarówno na umowę o pracę, jak również na jednoosobową działalność gospodarczą – ZZP/A1)

Wymagane

  • Praktyczna znajomość brukarskiego fachu
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niderlandzkim
  • Prawo jazdy – kategoria: B + E
  • Ważne VCA
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych (deszcz, wiatr)
  • Własny środek transportu
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do dojazdów na miejsca pracy na obszarze całej Holandii (głównie w obrębie Geldrii)
  • Odpowiedzialne podjeście do pracy: rzetelność i dokładność
  • Kwaterunek we własnym zakresie

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Atrakcyjne, negocjowalne w zależności od wieku i doświadczenia wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim koncie
  • W przypadku samozatrudnienia terminowo zapłacone faktury (do 14 dni od daty wystawienia)
  • Zwrot kosztów dojazdu na miejsca gdzie odbywają się prace
  • W przypadku zatrudnienia na umowę wszystkie gwarantowane prawem pracy kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Możliwość ubezpieczenia

Podziel sie tym wakatem