Szukamy

Cieśla szalunkowy

  • Veghel
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Dla klienta w okolicach Veghel szukamy doświadczonego cieśli szalunkowego chętnego podjąć pracę na umowę o pracę.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca szuka osoby, które ma doświadczenie zarówno w pracy stacjonarnej – np. produkcji prefabrykatów na hali produkcyjnej, jak i na placach budowy. Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim to drugie, w tym:  przygotowanie szalunków, montaż prefabrykatów betonowych, dokonywanie pomiarów oraz czuwanie nad jakością betonu.

Wymagane

  • Gotowość do podjęcia pracy na umowę o pracę
  • Doświadczenie w pracy cieśli szalunkowego
  • Rzetelność i obowiązkowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub  niderlandzkiego
  • Aktywne podejście do pracy
  • Własny kwaterunek i transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę na długi okres czasu w renomowanej firmie
  • Wynagrodzenie odpowiednio do CAO dla branży budowlanej
  • Wszystkie należne kumulacje (godziny urlopowe oraz wakacyjne)
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia w firmie

Firma przez ponad czterdzieści lat wykonuje posadzki i wielkoformatowe powierzchnie podłogowe. Jest jednym z liderów na rynku w Holandii i Belgii, zatrudnia 150 pracowników, którzy służą opartą na latach doświadczenia ekspertyzą – tak żeby Twoja firma stała na solidnym fundamencie.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.