Szukamy

Dekarz

  • Amsterdam
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Jesteś dekarzem z doświadczeniem? Potrafisz zarówno kłaść papę, jak i pracować z dachówką? A do tego mówisz po niderlandzku? Daj nam znać! Mamy dla Ciebie pracę.

Opis stanowiska

Nasz klient operuje przede wszystkim w okolicach Amsterdamu, gdzie zajmuje się renowacją dachów – zwłaszcza skośnych i krytych dachówką. Prace obejmują kompleksowe odnawianie dachów – od ściągnięcia całości poszycia, przygotowania podkładu pod nowe po montaż nowego dachu. Praca ma charakter zespołowy – wpasowawszy się w team możesz liczyć na ciągłość zleceń.

Wymagane

  •  Udokumentowane doświadczenie
  • Aktywne podejście do pracy
  • Komunikatywna znajomość niderlandzkiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własny kwaterunek, transport i sprzęt

Oferujemy

  • Ciągłość zleceń
  • Różnorodność pracy
  • Negocjowalną stawkę
  • Terminowe płatności (do 14 dni standart, do 7 z prowizją w wysokości 4 %)
  • Wsparcie administracyjne

Nasz zleceniodawca z siedzibą w Brabancji Północnej wyspecjalizowany jest przede wszystkim w renowacji dachów – zarówno małych, jak i wielkopowierzchniowych. Działa na terenie całej Holandii.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.