Szukamy

Kierowca ciągnika (rangeerder)

  • Best
  • Fulltime
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO
  • 38 godzina

Dla klienta pod Eindhoven – fabryki prefabrykatów betonowych – szukamy doświadczonego kierowcy ciągnika do pracy w roli kierowcy transportu wewnętrznego.

Opis stanowiska

Kierowca transportu wewnętrznego (tzw. rangeerder) zajmuje się najczęściej przewozem kontenerów na zamkniętym terenie terminali portowych, lotnisk lub dużych firm logistycznych. Kontenery są zwykle ustawiane przy pomocy dźwigów lub suwnic na specjalnych naczepach, które ciągnikiem mają zostać przewiezione w odpowiednie miejsce terminalu. Do wykonywania tej pracy nie potrzeba prawa jazdy kategorii C, wymagane są jedynie uprawnienia do prowadzenia ciągnika siodłowego. Dla naszego zleceniodawcy w Best szukamy osoby mającej tego rodzaju doświadczenie, ale gotowej podjąć nowe, odpowiedzialne wyzwanie: transport wewnętrzny na placu składowania prefabrykatów betonowych. Podejmując się tej pracy będziesz się zajmował przewozem gotowych, wyjeżdżających z hali produkcyjnej prefabrykatów betonowych na przeznaczone dla nich miejsce składu. Jeśli masz doświadczenie jako kierowca transportu wewnętrznego i byłbyś zainteresowany pracą w tej roli, ważne jest żebyś zdawał sobie sprawę, że różni się ona od typowego transportu wewnętrznego, w ramach którego na naczepach znajdują się najczęściej kontenery. Kluczowe w tej roli w związku z tym jest wysokie poczucie odpowiedzialności oraz umiejętność pracy zespołowej i – co się z tym wiąże – doskonałe zdolności komunikacyjne. Jeśli czujesz, że są to charakteryzujące Cię cechy, masz doświadczenie i szukasz dla siebie nowego miejsca na rynku pracy, czekamy na Twoją aplikację.

Wymagane

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin
  • Uprawnienia do prowadzenia ciągnika siodłowego
  • Doświadczenie jako kierowca transportu wewnętrznego (rangeerder/shunter)
  • Pewność za kółkiem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy w zespole: wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne
  • Własny transport i kwaterunek

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 €/h – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego

Podziel sie tym wakatem