Szukamy

Konserwator betonu

  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Dla zleceniodawcy z Bunschoten szukamy osoby zainteresowanej podjęciem pracy jako konserwator betonu. Również do przyuczenia!

Opis stanowiska

Masz jako takie pojęcie o budowlance, ale nie masz konkretnej specjalizacji oraz doświadczenia? Nasz klient w Bunschoten jest otwarty na takich jak Ty! Szuka kandydatów, dla których plac budowy stanowi potencjalnie miejsce, gdzie będą się czuli na swoim, czyli właściwym, miejscu. Ogólnie rzecz biorąc: ludzi do przyuczenia w materii, w której wyspecjalizowana jest firma – tj. konserwacji betonu metodą iniekcyjną. Doświadczenie – w związku z tym – nie jest wymagane. Za to jak najbardziej wskazane jest usposobienie do prac o charakterze techniczno-budowlanym, czyli dobra kondycja fizyczna, umiejętność pracy z narzędziami, odpowiedzialność i świadomość związana z przepisami bezpieczeństwa. Na miejscu jest również znajomość języka niderlandzkiego. A konieczna gotowość do podjęcia pracy na umowę, ponieważ firma szuka pracowników, którzy są zaintersowani stałą pracą, w ramach których będą mogli podwyższać swoje umiejętności i kwalifikacje dotyczące kosmetyki i naprawy betonu.

Wymagane

  • Usposobienie do prac technicznych
  • Wysoki poziom motywacji oraz chęć rozwoju zawodowego
  • Komunikatywna  znajomość języka niderlandzkiego
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do podjęcia pracy na umowę o prace (to nie jest oferta dla ZZP’owców)
  • Mile widziane: prawo jazdy i VCA
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Negocjowalne w zależności od wieku i doświadczenia wynagrodzenie
  • Wszystkie należne kumulacje: wakacyjne w wysokości 8 % oraz pulę godzin urlopowych
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Wsparcie i opiekę ze strony FlexFirst

To firma, której działalności przyświeca motto: „Twój problem, nasze wyzwanie”. Oferuje dopasowane do każdego przypadku rozwiązania w obrębie konstrukcji betonowych – ich naprawy oraz konserwacji.

Podziel sie tym wakatem