Szukamy

Konserwator elewacji

  • Heerenveen
  • Pełny etat
  • Dienstverlening
  • MBO

Dla klienta z Fryzji szukamy osób zainteresowanych pracą przy czyszczeniu i konserwacji elewacji

Opis stanowiska

Praca konserwatora elewacji to praca na wyjeździe. I – jasna sprawa – na wolnym powietrzu. W drogę ruszasz wczesnym rankiem, najcześciej w małym czteroosoboowym zespole. Do podstawowych czynności wykonywanych podczas pracy należy skuwanie fug, usuwanie nalotów i osadów z elewacji oraz ich impregnowanie. Wszystko to robi się przy pomocy specjalistycznego sprzętu, którym – jak przystało na profesjonalistów – dysponuje firma. Chcesz zostać jednym z nich, daj nam znać. Nawet jeśli jeszcze nie masz doświadczenia – pod czujnym okiem kolegów zostaniesz pełnoprawnym fachowcem w zakresie renowacji i konserwacji fasad.

Wymagane

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Aktywne podejście do pracy
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole
  • VCA (ewentualnie gotowość do jego zdobycia)
  • Mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy
  • Zainteresowanie pracą na długi dystanst oraz dyspozycyjność
  • Własne zakwaterowanie w Heerenveen lub okolicach

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie pomiędzy 1800 a 2500 € na miesiąc
  • Perspektywę stałego zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • W razie konieczności firmowy samochód
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To działający na terenie Fryzji zespół 160 specjalistów z zakresu sprzątania, konserwacji i renowac

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.