Szukamy

Magazynier

  • Tilburg
  • Pełny etat
  • Logistyka i transport, Technika
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Logistyka to Twoja rzecz, ale dosyć już masz dużych magazynów, gdzie człowiek to nierzadko tylko przysłowiowy „numerek”. Doskwiera Ci brak stabilizacji albo niepełna liczba godzin lub praca pod presją czasu. I w efekcie przechodzenie do kolejnego magazynu-molocha z nadzieją, że tam będzie lepiej. Chętnie w końcu zaczepiłbyś się gdzieś na stałe? Być może jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc.

Nasz klient to francuski dystrybutor artykułów elektrotechnicznych – gniazdek, przełączników, kabli, drutów etc. Do swojej filii w Tilburgu szuka zmotywanego pracownika logistyki, który gotów jest wziąć na siebie kompleksową obsługę magazynu firmy. Magazyn jest niewielki, podobnie jak zespół firmy; praca na zmianie dziennej. Obowiązki typowe dla magazyniera: przyjęcie towaru, rozładunek, rozmieszczenie w magazynie, a na przeciwległym biegunie: realizacja zamówień i przygotowanie ich do ekspedycji. W związku z tym, że firma sprzedaje określony rodzaj produktów, mile widziane – wręcz wskazane – jest podstawowe rozeznanie w artykułach electro (np. umiejętność rozróżnienie bezpiecznika od gniazdka).

Firma szuka osoby na stałe, które zainteresowana jest nie tylko stabilną pracą, ale będzie się chciała z firmą związać na dłuższy czas i razem z resztą zespołu rozwijać jej działalność na niderlandzkim rynku.

Wymagane

  • Dobra znajomość niderlandzkiego
  • Doświadczenie w logistyce
  • Samodzielność w pracy
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywych obowiązków
  • Elementarne rozeznanie w artykułach elektrotechnicznych
  • Własne zakwaterowanie w Tilburgu lub okolicach

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Wynagrodzenie w wysokości pomiędzy 2000 a 2500 € na miesiąc – w zależności od doświadczenia
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe i dni świąteczne
  • Możliwość ubezpieczenie
  • Profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony FlexFirst

To 60 lat tradycji, szeroki asortyment oraz fachowe doradztwo oferowane w 15 krajach.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu Michal: 06-3648 1087 / Natalia: 06-4315 2739 / Ewa: 06-5381 2897 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.