Szukamy

Pracownikow montażu / produkcji

  • Bladel
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł

Dla Naszego klijeta w Bladel poszukujemy pracownikow montażu / produkcji.

Opis stanowiska

Dla Naszego klijeta w Bladel poszukujemy pracownikow montażu / produkcji. Nawet kandydaci bez doświadczenia, moga zglaszac swoja kandydature.W razie potrzeby zostaniesz przeszkolony do danej funkcji.Praca polega na skladaniu roznego rodzaju produktow jest ciekawa i zroznicowana, mozna sie w niej wiele nauczyc. Istnieje mozliwosc stałej umowy o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany, zareaguj natychmiast: Junice van de Moosdijk, Tel: 06-46213940 Mail: jvandemoosdijk@flexfirst.nl.

Jedyny wymog to znajomosc jezyka Angielskiego badz Niderlandzkiego.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z Dominika Hajda zadzwon pod numer telefonu 06 40 11 02 73 albo dhajda@flexfirst.nl.