Szukamy

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej

  • Eindhoven
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Zlecenie dla monterów instalacji wodno-kanalizacyjnej. Od trzeciego tygodnia stycznia. Na trzynaście tygodni. Masz doświadczenie? Nie czekaj! Praca czeka!

Opis stanowiska

Dla dużej, wyspecjalizowanej w montażu instalacji firmy szukamy doświadczonych monterów instalacji sanitarnych na projekt w Eindhoven. Prace mają obejmować montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej w nowo wybudowanym kompleksie mieszkaniowym – głównie: instalację odpływów z rur pcv. Roboty mają się zacząć 11 stycznia i potrwać – wedle przewidywań – od dwóch do trzech miesięcy. Mile widziane pary fachowców. Doświadczenie is een must (!). Zowel als kennnis van de Nederlandse taal; może być ewentualnie bardzo dobry angielski.

  • Poparte referencjami doświadczenie  jako monter instalacji sanitarnych
  • Odpowiedzialne podejście do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego
  • VCA
  • Komplet dokumentów
  • Własny kwaterunek  oraz transport

Oferujemy

  • Ciągłość pracy na okres mniej więcej 13-stu tygodni
  • Negocjowalne wynagrodzenie
  • Terminowe płatności (do 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury)
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

To założona w 2013 roku w Bredzie firma specjalizująca się w montażu wszelkiego rodzaju instalacji – elektrycznych, wodnych, kanalizacyjnych.

Podziel sie tym wakatem