Szukamy

Monter konstrukcji stalowych

  • Hilvarenbeek
  • Fulltime
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Dla niewielkiej – wyspecjalizowanej w konstrukcjach stalowych – firmy spod Tilburga, szukamy osoby zainteresowanej podjęciem pracy montera.

Opis stanowiska

Praca w metalurgii to Twoja rzecz. Masz doświadczenie w tej branży. Pracowałeś jako – dajmy na to – szlifierz lub spawacz i szukasz dla siebie nowego miejsca na niderlandzkim rynku pracy. Być może mamy je dla Ciebie. U naszego klienta nieopodal Tilburga – lokalnej firmy świadczącej usługi w zakresie budowy konstrukcji stalowych. Z oferty firmy korzystają przede wszystkim lokalne przedsiębiorstwa z sektorów takich jak rolnictwo i budownictwo, ale także klienci indywidualni, zamawiający – na przykład – zaprojektowaną na zamówienie werandę lub szopę. Do wykonywania tego rodzaju projektów poszukiwany jest dodatkowy monter, który będzie pracował zarówno w zakładzie na miejscu, jak i u klientów. Na pracę składa się więc przygotowywanie elementów konstrukcji na podstawie rysunku technicznego oraz ich montaż u zleceniodawców. Nie masz doświadczenia, a – mimo tego – widzisz się w tego rodzaju pracy, daj nam znać: firma jest również otwarta na zmotywowanych kandydatów bez doświadczenia. Ważne jest usposobienie techniczne i znajomość języka niderlandzkiego.

Wymagane

  • Usposobienie techniczne
  • Mile widziane (ale nie wymagane) doświadczenie w metalurgii
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Wysoki poziom motywacji
  • Komunikatywna znajomość niderlandzkiego
  • Znajomość specyfiki lokalnej (brabanckiej) kultury pracy
  • Prawo jazdy – wskazane, ale nie wymagane
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą, zróżnicowaną pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie ustalone na podstawie CAO Klein Metaal
  • Perspektywę stałego zatrudnienia w firmie
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team