Szukamy

Monter kontenerów budowlanych

  • Moerdijk
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Znajomi mówią o Tobie złota rączka? Zatkana rura?  Żaden problem. Wymiana okna? Zrobione! Jeśli w dodatku jesteś samozatrudniony, to jest opcja na stałe, długodystansowe zlecenie.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy w Moerdijk szukamy wszestronnych fachowców zainteresowanych podjęciem pracy jako monter kontenerów budowlanych. Praca polega na przebudowie kontenerów budowlanych w taki sposób, że docelowo powstają z nich kilkusegmentowe, złożone z paru kontenerów jednostki. Szukamy potrafiących pracować w niderlandzkojęzycznym teamie kandydatów, którzy mają doświadczenie zarówno w nieskomplikowanych pracach stolarskich, jak i zdolnych do połączenia rur PCV w prosty system kanalizacyjny przebiegający pomiędzy kontenerami.

  • Biegłość w pracach stolarskich na poziomie początkującego lub średnio zaawansowanego stolarza (timmerman 1/2)
  • Umiejętność montażu rur oraz wykonywania prostych prac hydraulicznych
  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego
  • Własne narzędzia (m.in. wkrętarka/accutool)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własny transport i kwaterunek

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Stawkę w wysokości 28 €/h na fakturę BTW-verlegd (możliwa również praca na podstawie druku A1)
  • Płatności w terminie 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury
  • Wsparcie administracyjne

Podziel sie tym wakatem