Szukamy

Monter mechatroniki

  • Helmond
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • MBO

Masz techniczne usposobienie, lubisz pracować manualnie, mamy dla Ciebie propozycję: pracę jako monter mechatroniki

Opis stanowiska

Nasz klient to działająca na terenie całych niderlandów firma przemysłowa, której działalność obejmuje różne dziedziny przemysłu: od produkcji tworzyw sztucznych przez wytwarzanie części maszyn po całe – dobrze wszystkim znane z ulic niderlandzkich miast – autobusy. Do swojej filii w Helmond szuka osób zainteresowanych pracą montażysty. Montaż ma charakter elektrotechniczny – składane są elementy mechaniczne oraz przynależne im części elektryczne, czyli okablowanie. Praca na podstawie prostego rysunku technicznego, ze śrubokrętem, wkrętarką, kleszczami – na zasadzie: tu przeciągnąć kabel, tam przymocować, zakręcić pokrywę.  Montaż od podstaw – zaczynając od schematu, kończąc na jakościowym teście układu lub produktu. Praca na zmianie dziennej, zarówno dla pań, jak i panów

  • Techniczne usposobienie lub wykształcenie – np. technikum elektroniczne
  • Sprawność manualna
  • Doświadczenie w tego rodzaju pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego – umiejętność czytania prostych rysunków
  • Jakościowe podejście do pracy: akuratność, dbałość o szczegół
  • Własne zakwaterowanie w Helmond lub okolicach, własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej w dużej, renowowanej firmie
  • Atrakcyjne, negocjowalne wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

Wywodzące się z Brabancji międzynarodowe konsorcjum przemysłowe skupiające 107 firm w 20 krajach i zatrudniające 15 tysięcy pracowników

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team