Szukamy

Monter okablowania

  • Panningen
  • Fulltime
  • Productie en Industrie
  • MBO
  • 38 godzina

Po nitce do kłębka albo po kabelku do… I wiesz jak to działa? Jesteś tego rodzaju osobą, sprawdź tę ofertę!

Opis stanowiska

Nasz klient nieopodal Venlo specjalizuje się  w zautomatyzowanych systemach obsługi dla rolnictwa. Projektuje i produkuje instalacje nadzorujące przemysłowy chów zwierząt. Każda taka instalacja obsługiwana jest przy pomocy specjalnie zaprojektowanego panelu sterowania. Wykonywany w środowisku 3D projekt automatycznie generuje cyfrową listę okablowania, która wysyłana jest do podwykonawcy firmy – producenta kabli, przygotowującego na jej podstawie gotowe moduły okablowania. Gdy te są już gotowe, pozostaje już tylko złożyć to wszystko – jak to się potocznie mówi – do kupy. Potrafisz coś takiego, czekamy na Twoje cv.

Wymagane

  • Wykształcenie lub doświadczenie (elektro)techniczne
  • Znajomość symboli elektrotechnicznych oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Biegła znajmość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Akuratność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Wynagrodzenie w okolicach 14-15 € na godzinę
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

W swojej działalności stawia na optymalizację procesów produkcji żywności tak by koresponodowały one z obecnymi we współczesnym świecie tendencjami w materii ochrony środowiska i dobrostanu zwierząt.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.