Szukamy

Monter paneli słonecznych

  • Weert
  • Fulltime
  • Bouw
  • MBO

Oferty pracy

Praca dla monterów paneli fotowoltaicznych

Opis stanowiska

Odnawialne  źródła energii to przyszłość. Coraz więcej z firm zdaje sobie z tego sprawę i stawia na fotowoltaike. Usługi w tym zakresie – skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw – świadczy nasz zleceniodawca z Weert. Odpowiednio do zapotrzebowania swoich klientów w Barbancji i północnej Limburgii montuje panele słoneczne na ich dachach, które – z jednej strony – pozwalają w dłuższej perspektywie zaoszczędzić firmie na kosztach energii, a z drugiej – w szerszym kontekście – wychodzą naprzeciw wymogom, która narzuca postępujący kryzys klimatyczny. W związku z dużym zainteresowaniem firma szuka monterów paneli. Masz doświadczenie w tej materii, skontaktuj się z nami – mamy dla Ciebie pracę. (Zarówno na samozatrudnieniu, jak i na umowę o pracę)

Wymagane

  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Doświadczenie jako monter paneli słonecznych (przynajmniej 3 miesiące)
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Odpowiedzialność i rzetelność w pracy
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Ciągłość pracy do końca sezonu (jesień)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – do ustalenia na podstawie doświadczenia oraz rodzaju zatrudnienia
  • W przypadku samozatrudnionych termin płatności faktur do 14 dni
  • Kumulowane wakacyjne, urlopowe oraz dni świąteczne w przypadku zatrudnienia na umowę
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.