Szukamy

Monter płyt kartonowo-gipsowych

  • Bladel
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO

Masz doświadczenie w stawianiu ścianek działowych typu karton-gips i jesteś w tym momencie gotów na nowe zlecenie. Jest do wzięcia!

Opis stanowiska

Nasz klient z Helvoirt szuka doświadczonych monterów płyt kartonowo-gipsowych. Takich, którzy potrafią zarówno – jak to się mówi – kręcić płyty, ale także postawić pod nie ramy. Prace odbywają się w Bladel, przywidywane są na przynajmniej 2 miesiące (status: na początek czerwca).

  • Doświadczenie w montażu płyt kartonowo-gipsowych, włączając stawianie profili
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Zlecenie na mniej więcej 10 tygodni; możliwość zatrudnienia również na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Czternastodniowy termin płatności (możliwa również płatność do tygodnia)
  • Profesjonalny serwis administracyjny ze strony FlexFirst

To wyspecjalizowana w stawianiu ścian kartonowo-gipsowych firma budowlana z Helvoirt.

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team