Szukamy

Monter rusztowań

  • Veghel
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Pracowałeś jako monter rusztowań, ale w tym momencie masz przestój? Zgłoś się do nas.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy z Brabancji Północnej szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy przy montażu i demontażu rusztowań budowlanych. Prace  w rejonie całej Brabancji – Veghel, Breda, Tilburg. Dojazd we własnym zakresie, na to konto „kilometrówka”. Doświadczeni przy montażu rusztowań wskazane. Możliwe zarówno samozatrudnienie, jak i praca na umowę. Przewidziany czas trwania zlecenia: do świąt.

Wymagane

  • Motywacja do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (lub niderlandzkiego)
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie  przy montażu rusztowań
  • Własny samochód
  • Mieszkanie we własnym zakresie

Oferujemy

  • Ciągłość pracy do końca roku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim koncie
  • W przypadku samozatrudnienia: terminowe płatności faktur (do 14 lub 7 dni)
  • W przypadku pracy umowę: wszystkie należne kumulacje
  • Zwrot kosztów dojazdu na projekt

Podziel sie tym wakatem