Szukamy

Operator cnc, stolarz

  • Tilburg
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Do przemysłowej stolarni pod Tilburgiem szukamy osoby na stanowisko operatora maszyn cnc.

Opis stanowiska

Praca polega na obróbce przy pomocy maszyn cnc elementów drewnianych, z których następnie składane są produkty firmy – schody, futryny oraz drewniane szkielety. W jej wykonywaniu najlepiej sprawdziłby się stolarz z doświadczeniem w mechanicznej obróbce drewna. Choć klient jest również otwarty na osobę, która pracowała z cnc na innych materiałach, ale chciałaby się rozwijać w strukturze firmy.

Wymagane

  • Doświadczenie w obsłudze cnc lub w stolarce
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Chęć rozwoju zawodowego
  • Własny transport i zakwaterowanie

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Perspektywę zatrudnienia bezpośrednio u naszego zleceniodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w trybie tygodniowym – w każdy piątek na Twoim koncie
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne, godziny urlopowe)
  • Możliwość ubezpieczenia

Nasz zleceniodawca to założona w 1992 roku nowoczesna stolarnia w miejscowości pod Tilburgiem. Początkowo zajmująca się głównie produkcją schodów i futryn, a aktualnie produkująca także drewniane konstrukcje większego formatu.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.