Szukamy

Operator giętarki

  • Bladel
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Dla zleceniodawcy nieopodal Eindhoven szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy jako operator giętarki.

Opis stanowiska

Podejmując się pracy jako operator prasy krawędziowej u naszego klienta w Bladel będziesz obrabiał, wycięte uprzednio laserem, metalowe elementy, mające posłużyć do produkcji gazowych kominków, w których produkcji specjalizuje się firma. Masz doświadczenie w obsłudze giętarki oraz mówisz płynnie po angielsku, czekamy na Twoją aplikację!

Wymagane

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Doświadczenie jako operator giętarki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom motywacji oraz chęć rozwoju zawodowego
  • Rzetelne i odpowiedzialne podejście do pracy
  • Własne zakwaterowanie w okolicach Bladel oraz  transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin (40) na długi okres czasu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie według norm CAO dla metalurgii
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia u zleceniodawcy
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz urlopowe)
  • Możliwość ubezpieczenia

To  jeden z głównych graczy na europejskim rynku gazowych kominków i wolno stojących palenisk. 150 pracowników, 17 500 kominków i palenisk  sprzedawanych rocznie, przedstawicielstwa handlowe tak w Holandii, jak i w Belgii, Francji oraz Anglii.

Podziel sie tym wakatem