Szukamy

Operator giętarki CNC

  • Helmond
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Nazwa Safan jest Ci znajoma? A Trumpf jeszcze bardziej? Więcej: właściwie znasz sprzęt tej marki jak – przysłowiową – własną kieszeń! Daj nam znać, mamy dla Ciebie pracę.

Opis stanowiska

Masz doświadczenie z urządzeniem takim jak – na przykład – TruBend 5130. Albo TruBend 7036. Znasz software, jego możliwości oraz tajniki. Potrafisz odpowiednio do materiału – jego grubości czy faktury –  oraz specyfikacji produktu końcowego ustawić właściwy program. Krótko mówiąc: jesteś  doświadczonym operatorem prasy krawędziowej sterowanej numerycznie (CNC). Ciebie szukamy! Dla dużej, renomowanej firmy przemysłowej – do jej filii w Helmond. Do obowiązków, których powinienieś potrafić się samodzielnie podjąć należą m.in. wspomniane już programowanie giętarki, jej obsługa oraz kontrola jakości wykonywanych elementów. Jesteś taką osobą i szukasz nowego miejsca pracy, czekamy na Twoje cv.

Wymagane

  • Doświadczenie w przemyśle metalurgicznym
  • Umiejętność samodzielnej obsługi sterowanej numerycznie giętarki (najlepiej marki Trumpf lub Safan)
  • Znajomość różnych rodzajów rysunku technicznego oraz technik dokonywania pomiarów
  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w dużej, renomowanej firmie
  • Atrakcyjne, negocjowalne – w zależności od doświadczenia i referencji – wynagrodzenie
  • Dodatek zmianowy w wysokości 20 % do każdej godziny
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

Wywodzące się z Brabancji międzynarodowe konsorcjum przemysłowe skupiające 107 firm w 20 krajach i zatrudniające 15 tysięcy pracowników

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team