Szukamy

Operator koparko-ładowarki

  • Pełny etat
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 36 godzina

Lubisz duże maszyny. Bulodżery, koparki, ładowarki – masz doświadczenie z tego rodzaju ciężkim sprzętem oraz uprawnienia do jego obsługi, daj nam znać: mamy dla Ciebie ofertę. Sprawdź sam!

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca to duża firma wyspecjalizowana w kilku rodzajach działalności budowlanej – od betonowych konstrukcji przez prace ziemne po recycling materiałów budowlanych. Tym ostatnim firma zajmuje się w swoim zakładzie pod Eindhoven, gdzie przy pomocy nowoczesnej instalacji termicznej oczyszcza odpady mineralne, a dokładniej piasek, który jest następnie używany do produkcji betonu. Do czuwającego nad tym procesem zespołu szuka doświadczonego operatora koparko-ładowarki, który będzie odpowiedzialny za wprowadzanie i odprowadznie piasku do instalacji. Poza tym do zadań osoby na tej pozycji należy także czuwanie nad pracą instalacji, jej konserwacja oraz załadunek ciężarówek.

Wymagane

  • Ważne uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki
  • Dobra znajomość języka angielskiego, a najlepiej niderlandzkiego
  • Minimum rok doświadczenia jako operator koparko-ładowarki
  • Usposobienie techniczne – znajmość ciężkiego sprzętu do prac ziemnych
  • Elastyczne nastawienie w stosunku do czasu pracu, włączając gotowość do pracy na nocnej zmianie i w weekend
  • Dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Ważne VCA lub gotowość do przejścia szkolenia w tym kierunku
  • Prawo jazdy
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne, negocjowalne wynagrodzenie
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia u zleceniodawcy
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia w HollandZorg
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To założona w 1971 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza firma, która aktualnie stanowi aktywny w 7 krajach koncern z czterystuosobowym personelem.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.