Szukamy

Operator krawędziarki

  • Renswoude
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO

Praca dla operatora sterowanej numerycznie prasy krawędziowej.

Opis stanowiska

Jako operator prasy krawędziowej stanowisz część zespołu firmy zajmującej się szeroko pojętą obróbką metalu. Przy użyciu sterowanych numerycznie pras krawędziowych wykonujesz zgodnie z dostarczoną specyfikacją elementy gięte z różnego rodzaju metalowych płyt. Do Twoich obowiązków należy nie tylko czuwanie na pracą pras, ale również ich samodzielne programowanie. Poza tym efektywne wykorzystanie materiałów oraz utrzymywanie dobrej organizacji pracy.

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (preferowane)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie jako operator prasy krawędziowej
  • Znajomość technik pomiaru
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne, negocjowalne odpowiednio do doświadczenia wynagrodzenie
  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To stosunkowo młoda (20 lat na rynku), rozwijająca się firma wyspecjalizowana w szeroko pojętej obróbce metalu.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.