Szukamy

Operator myjki ciśnieniowej

  • Europoort Rotterdam
  • Produkcja i przemysł, Dienstverlening
  • LBO, MBO

Masz uprawnienia do obsługi myjki ciśnieniowej w środowisku przemysłym (SIR)? Oraz pracy z aparaturą oddechową? Ciebie szukamy!

Opis stanowiska

Dla klienta z siedzibą w Belgii szukamy osób zainteresowanych zleceniami dla operatora myjki ciśnieniowej. Urządzeniem nazywanym potoczenie „karszerem” czyścić można różne rzeczy – fasady domów, karoserie samochodów etc. Nasz klient specjalizuje się w sprzątaniu obiektów przemysłowych oraz czyszczeniu instalacji fabrycznych. Osoby, które które mają doświadczenie w takiej pracy wiedzą doskonale, że różni się ona diametralnie od popularnego mycia „karszerem”. Często ma się od czynienia z niebezpiecznymi chemikalami, operuje się w ciasnych, zamkniętych przestrzeniach takich jak cysterny lub silosy. Krótko mówiąc: jest to praca wymagająca specjalisty. Jeśli jesteś takowym, daj nam znać – mamy dla Ciebie zlecenia.

Wymagane

  • Doświadczenie w czyszczeniu instalacji przemysłowych
  • Ważne VCA (VOL)
  • Certyfikat operatora myjki ciśnieniowej SIR
  • Uprawnienia do pracy z aparatem tlenowym
  • Ważne badania lekarskie uprawniające do pracy z aparaturą oddechową
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego (ewentualnie angielskiego)
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Zlecenia od renomowanej firmy wyspecjalizowanej w czyszczeniu instalacji fabrycznych
  • Stawkę godzinową w wysokości 25,5 €/h na fakturę BTW-verlegd
  • Terminowe płatności do 14 dni standard lub 7 z 4% prowizją
  • Wsparcie administracyjne

To firma obsługująca m.in. rafinerię Shella w Europorcie. Do jej klinetów należą także tacy potentaci jak BASF czy Exxon Mobil.

Podziel sie tym wakatem