Szukamy

Operator piły

  • Esbeek
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł, Technika
  • LBO, MBO

Masz doświadczenie w przymyśle metalurgicznym? Jak przysłowiowa ryba w wodzie czujesz się w otoczeniu gdzie w powietrzu unosi się charakterystyczny zapach żelaza, pobłyskują elektrody spawalnicze, bryzgają iskry? Mamy dla Ciebie wakat!

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy z siedzibą w Hilvarenbeek szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy w jednym z dwóch zakładów firmy – w Someren lub Esbeek. Jako operator piły do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim przycinanie elementów stalowych odpowiednio do specyfikacji na rysunku technicznym.  Adekwatnie do tego ustawiasz paremetry piły i dbasz o to, żeby zgodnie z normami bezpieczeństwa przyciąć taki czy inny element z stali, a następnie przy pomocy wózka widłowego lub suwnicy przetransportować go dalej. Brzmi to dla Ciebie interesująco, ale nigdy nie obsługiwałeś piły do stali, za to – na przykład – pracowałeś jako szlifierz lub spawacz i cechuje cię wysoki poziom motywacji, nasz klient jest gotów dać Ci szansę.

  • Wykształcenie techniczne lub usposobienie do pracy w środowisku przemysłowym
  • Wysoki poziom motywacji oraz aktywne podejście do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dbałość o szczegół i akuratność w pracy
  • Odpowiedzialność wyrażająca się m.in. w stosowaniu się do przepisów BHP
  • Ważne VCA
  • Umiejętność obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdrowa doza entuzjazmu
  • Własny kwaterunek w okolicach Someren lub Esbeek

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z układem pracy zbiorowej (CAO) dla metalurgii
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Wszystkie przysługujące kumulacje – wakacyjne oraz godziny urlopowe

Ma główną siedzibę w Hilvarenbeek oraz dwie hale produkcyjne – jedną w Esbeek, drugą w Someren. Z początku był niewielką firmą rodzinną, która na przestrzeni pięciu dekad rozrosła się do dużego, operującego na skalę międzynarodową gracza, wyspecjalizowanego w budowie konstrukcji stalowych. Firma otwarta jest również na współpracę z osobami, które nie posiadają wyszczególnionych kompetencji i doświadczenia, ale są silnie zmotywowane oraz otwarte żeby się uczyć.

Podziel sie tym wakatem