Szukamy

Operator suwnicy

  • Best
  • Fulltime
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Masz uprawnienia do obsługi suwnicy? I szukasz dla siebie nowego miejsca? Czeka na Ciebie u naszego zleceniodawcy pod Eindhoven.

Opis stanowiska

Do fabryki prefabrykatów betonowych w Best szukamy operatora suwnicy obsługiwanej z poziomu roboczego. Na umowę lub z jednosobową działalnością gospodarczą. Podejmując się pracy na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za transport gotowych prefabrykatów z hali produkcyjnej do części magazynowej zakładu.

Wymagane

  • Ważne uprawnienia do obsługi suwnic
  • Doświadczenie w pracy operatora suwnicy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Poczucie obowiązkowości i odpowiedzialności
  • Własny kwaterunek i transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę na zmianie dziennnej w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Wszystkie należne kumulacje (w przypadku pracy na umowę)
  • Możliwość ubezpieczenia (w przypadku pracy na umowę)

To firma z sześciedziesięcioletnią tradycją, która – dostarczając swoje produkty firmom na terenie całych Niderlandów – stanowi jeden filarów sektora budowlanego Holandii.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.