Szukamy

Operator suwnicy

  • Best
  • Pełny etat
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Pracowałeś – jak to się potocznie mówi – na suwnicy, mieszkasz w okolicach Eindhoven i szukasz nowego miejsca pracy, daj nam znać!

Opis stanowiska

Dla klienta pod Eindhoven – fabryki prefabrykatów betonowych – szukamy osoby zainteresowanej pracą jako operator suwnicy na placu składowania przy zakładzie. Jako operator suwnicy jesteś odpowiedzialny za magazynowanie oraz załadunek gotowych prefabrykatów. Suwnica, którą operujesz sterowana jest z poziomu zerowego; pracujesz na otwartym powietrzu, a więc wiatr, śnieg, deszcz – na to musisz być gotów. Praca na stałe, na zmianie dziennej.

Wymagane

  • Ważne uprawnienia do obsługi suwnic
  • Doświadczenie w pracy operatora suwnicy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Poczucie obowiązkowości i odpowiedzialności
  • Własny kwaterunek i transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę na zmianie dziennnej w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 – 14 € / h
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Wszystkie należne kumulacje (godziny urlopowe oraz wakacyjne)
  • Możliwość ubezpieczenia (w przypadku pracy na umowę)
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To firma z sześciedziesięcioletnią tradycją, która – dostarczając swoje produkty firmom na terenie całych Niderlandów – stanowi jeden filarów sektora budowlanego Holandii.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.