Szukamy

Operator wózka widłowego

  • Veghel
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina

Masz ważne uprawnienia operatora wózka widłowego oraz praktykę w jego obsłudze? Mamy dla Ciebie ofertę.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy w Veghel – firmy produkującej szafy i stelaże do serwerowni – szukamy operatora wózka widłowego bocznego (tzw. reachtruck). Jako tzw.„riczer” (jak to się popularnie mówi) będziesz stanowił ważne ogniwo w działalności zakładu, wspierając zarówno kolegów pracujących bezpośrednio na produkcji (dostarczając im przykładowo konieczne materiały z działu logistyki), jak i zespół magazynu (wykonując typowe zadania logistyczne – lokowanie materiałów i półproduktów dostarczonych do firmy, przygotowanie ekspedycji). Praca na zmianie dziennej.

Wymagane

  • Ważne uprawnienia do obsługi wózka widłowego bocznego
  • Doświadczenie  jako operator wózka widłowego bocznego
  • Biegła znajomość języka niderlandzkiego (poziom C1)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie  oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości  13,99 € / h
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane godziny urlopowe oraz wakacyjne w wysokości 8 %
  • Profesjonalną obsługę administracyjną ze strony FlexFirst

Stanowi część francuskiej grupy firm przemysłowych Legrand. W swojej działalności stawia na innowacyjność i elastyczność, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostraczając im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie budowy centrów przechowywania danych.

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team