Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '2-4' for key 'PRIMARY']
INSERT INTO `wp_yoast_indexable_hierarchy` (`indexable_id`, `ancestor_id`, `depth`, `blog_id`) VALUES ('2', '4', '2', '1')

Operator wózka widłowego - FlexFirst
Szukamy

Operator wózka widłowego

  • Helmond
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • LBO
  • 38 godzina

Dla firmy spod Helmond szukamy doświadczonego operatora wózka widłowego przedniego. Pewnie się czujesz z różnego rodzaju materiałami, nie tylko na standardowych paletach euro, woziłeś – na przykład – płyny albo materiały wielkogabarytowe, jest praca – być może dla Ciebie. Sprawdź sam!

Opis stanowiska

Nasz klient z fabryką w okolicach Helmond specjalizuje się w produkcji paneli izolacyjnych dla niderlandzkiego przymysłu budowlanego. Aktualnie szuka operatora wózka widłowego przedniego (heftruck) z doświadczeniem do przewożenia elementów z jednego działu produkcji na inny. Elementy mają charakter wielkogabarytowy – są to podłużne profile izolacyjne w postaci drewnianej ramy i styropianowego wypełnienia; nie są ciężkie, ale – ze względu na wymiary – nieporęczne. Przewozi się je przy pomocy niewielkiej przyczepki doczepianej do wózka. Uwaga i precyzja są więc jak najbardziej na miejscu. Ba, wymagane – tak żeby nie uszkodzić tych dość delikatnych elementów. Praktyka na wózku przekładająca się na wyczucie jest w takim razie konieczna. Do tego poczucie odpowiedzialności oraz dobre zdolności komunikacyjne. Masz te cechy? Czekamy na Twoją aplikację.

Wymagane

  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego
  • Ważne uprawnienia do obsługi wózków jezdnych
  • Komunikatywna – tj. pozwalająca na obustronną komunikację – znajomość języka niderlandzkiego
  • Poważne podejście do pracy oraz poczucie odpowiedzialności
  • Własny kwaterunek w Helmond lub okolicach

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej  (06.30 – 16.00)
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,50 €/h
  • Kumulowane wakacyjne i urlopowe
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

Za główny cel swojej działalności stawia projektowanie i dostarczanie innowacyjnych i najlepszych jakościowo rozwiązań izolacyjnych dla sektora budowlanego.

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team