Szukamy

Operator wózka widłowego

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO

Dla zleceniodawców z okolic Eindhoven szukamy operatorów wózków widłowych typu heftruck. Masz doświadczenie, mówisz po niderlandzku – czekamy na Twoją aplikację.

Opis stanowiska

Heftruck, forklift, wózek widłowy przedni to Twoja rzecz. Prawdopodobnie zrobiłeś więcej kilometrów przy użyciu tego urządzenia niż swoim własnym samochodem. Załadowałeś tysiące palet. I tyle samo rozładowałeś. Nasi zleceniodawcy z Eindhoven, Veghel i Boxtel szukają takich ja Ty – doświadczonych operatorów, którzy znają specyfikę pracy zarówno na inboundzie, jak i outboundzie, a także niderlandzką kulturę pracy, włączając znajomość języka.

Wymagane

  • Dobra znajomość niderlandzkiego
  • Doświadczenie w pracy operatora wózka widłowego typu heftruck
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości pomiędzy 2360 – 2600 € na miesiąc
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To różnego rodzaju firmy produkcyjne w pobliżu Eindhoven – duża drukarnia, producent karmy dla zwierząt oraz duży gracz z branży metalurgicznej.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.