Szukamy

Orderpicker

  • Oirschot
  • Fulltime
  • Logistyka i transport, Technika
  • LBO, MBO

Dla klienta w Oirschot szukamy osób zainteresowanych pracą przy kompletowaniu zamówień.

Opis stanowiska

Jako orderpicker w magazynie naszego zleceniodawcy w Oirschot pracujesz przy pomocy ręcznego wózka oraz listy zamówień. Tak wyekwipowany przemierzasz trasę pomiędzy stelażami gdzie znajdują się produkty, które sprzedaje firma. Czego możesz się tam spodziewać? Narzędzi takich jak np. nagrzewnice budowlane, piły tarczowe, mieszkarki do zaprawy, lutownice. Odzieży roboczej – rękawic, butów roboczych, gumowców itp. Części instalacji sanitarnych w rodzaju rur PCV, węży, przyłączy i złączek. Ogólnie rzecz biorąc nasz zleceniodawca sprzedaje artykuły techniczne oraz drobne narzędzia budowlane. Masz doświadczenie jako order picker, pracujesz – dajmy na to dla jednej z dużych sieci spożywczych – ale masz dosyć piszczącego skanera, wyśrubowanych norm oraz pracy na zmiany, czekamy na Twoje cv.

Wymagane

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Doświadczenie w logistyce
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • Własny kwaterunek i transport

Oferujemy

  • Stabliną pracę na zmianie dziennej w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 12€/h
  • Wszystkie należne kumulacje (godziny urlopowe, wakacyjne)
  • Możliwość ubezpieczenia

To jedyny w Holandii dystrybutor takich marek jak m.in. Scheppach, T4All, Bott czy Pullman.

Podziel sie tym wakatem