Szukamy

Pakowacz

  • Weert
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO
Stosować

Opis stanowiska

Szukasz dobrze płatnej pracy, ale nie masz specjalistycznego doświadczenia? Nie ma problemu. Nasz zleceniodawca w Weert szuka takich jak Ty – nie wymaga konkretnych umiejętności, ale przede wszystkim motywacji i dyspozycyjności.

Firma specjalizuje się w produkcji elementów z tworzywa sztucznego. Robi to na zamówienie dużych klientów z sektora przemysłowego, dla których wytwarza – na przykład – części maszyn lub wyposażenia samochodów. Szuka pracowników produkcyjnych do pracy na stanowisku pakowacza. Do obowiązków osoby na tej pozycji należy przede wszystkim doglądanie pracy wtryskarek, które polega w znacznej mierze na pakowaniu wychodzących z nich produktów oraz zapewnianiu, żeby maszyny miały odpowiednią ilość materiału (garnulatu) do pracy. Praca ogólnie rzecz biorąc do skomplikowanych nie należy, może ją za to cechować pewna monotonia. Firma pracuje w systemie trzyzmianowym; językiem dominującym jest niderlandzki, jakkolwiek zakład otwarty jest również na ludzi władających angielskim.

  • Znajomość języka niderlandzkiego (preferowana) lub dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości 2500 € na miesiąc (wliczając dodatek zmianowy)
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To wywodzące się z Brabancji międzynarodowe konsorcjum przemysłowe skupiające 107 firm w 20 krajach i zatrudniające 15 tysięcy pracowników

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.