Szukamy

Piaskarz

  • Horst
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO
Stosować

Opis stanowiska

Piaskowanie nie ma dla ciebie tajemnic? Jesteś biegły w różnych klasach piaskowania. Pracowałeś zarówno przy użyciu piaskarki syfonowej, jak i kabinowej? Masz doświadczenie z różnymi elementami – zarówno małymi, jak i większymi. Daj nam znać: nasz klient w Horst potrzebuje takich jak Ty!

Wymagane

  • Doświadczenie w piaskowaniu
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Rzetelne i odpowiedzialne podejście do pracy
  • Własne zakwaterowanie w Venlo lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Stabilną, pełnowymiarową pracę w godzinach biurowych
  • Wynagrodznie pomiędzy 2700 a 2900 € na miesiąc
  • Możliwość pracy na samozatrudnieniu
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.