Szukamy

Planista produkcji

  • Best
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO

Masz doświadczenie na jako planista? Mówisz po niderlandzku? I szukasz nowego wyzwania? To Ciebie szukamy.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy w Best, dużego zakładu specjalizującego się w malowaniu proszkowym, szukamy planisty produkcji. Podejmując pracę na tym stanowisku jesteś odpowiedzialny ze efektywny przepływ zamówień do działu produkcji. Odpowiednio do ilości zamówień tworzysz i na bieżąco korygujesz plan produkcji. Dbasz o to by odpowiednia ilość właściwego produktu na czas została wysłana do klienta. Komunikując się z działem zamówień i działem HR stanowisz kluczowe ogniwo dla działania całego zakładu – odpowiednio do otrzymywanych informacji aktualizujesz plan produkcji.

Twoje obowiązki:

– Tworzenie i aktualizowanie planu produkcji przy użyciu programu Exact.

– Planowanie i rozkład zasobów odpowiednio do skali produkcji

– Planowanie personelu we współpracy z działem kadr

– Sygnalizowanie potrzeb materiałowych

– Ustalanie priorytetów produkcyjnych

– Komunikacja z pracownikami produkcyjnymi

Wymagany

– Umiejętność logicznego myślenia

– Dobra organizacja

– Doświadczenie w pracy planisty, mile widziane w środowisku produkcyjnym

– Umiejętność pracy pod presją czasu

– Dobra znajomość języka niderlandzkiego i polskiego; mile widziany również niemiecki

– Wysoka kultura osobista

Oferujemy

– Stała praca na zmianie dziennej w dynamicznym środowisku

– Perspektywa bezpośredniego kontraktu u zleceniodawcy

– Wynagrodzenie w wysokości: 2300 – 2500 €/mies

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.