Szukamy

Planista transportu

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Logistyka i transport
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Logistyka to branża wymagająca dobrej organizacji i synchronizacji procesów. Rozbudowane łańcuchy zaopatrzeń nie mogłoby sprawnie funkcjonować bez akuratnego planowania – osób, które przy pomocy systemów CRM i ERP czuwają nad tym, żeby wszystko przebiegło jak należy. Wiesz o czym mowa? Masz już doświadczenie z planowaniem, nie tylko logistycznym, ale – na przykład – przemysłowym, mamy dla Ciebie propozycję: zostań palnistą transportu u naszego klienta w Eindhoven.

Nasz zleceniodawca to operująca na terenie całej Europy firma, która specjalizuje się w tzw. pallet poolingu, czyli wynajmie palet (oraz nośników cargo) adresowanym do dostawców usług logistycznych. I to właśnie do nadzorowania tego procesu firma szuka planisty transportu.

Osoba na  tym stanowisku – jak sama nazwa wskazuje – odpowiedzialna jest za odpowiednie planowanie transportu: tak żeby właściwe ilości palet, trafiały na właściwe miejsce w odpowiednim czasie. Czyli timing, timing i jeszcze raz timing! Potrafisz zachować zimną krew, pracując pod presją czasu? Czekamy na Twoją aplikację.

Wymagane

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • Umiejętność biegłej komunikacji w języku angielskim
  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnej pozycji – np. jako supply chain planner lub planista produkcji
  • Biegłość w pracy z pakietami CRM/ERP oraz Microsoft Office (z akcentem na Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w pracy oraz motywacja zorientowana na cel
  • Akuratność oraz dobra organizacja
  • Własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w renomowanej firmie; w dynamicznym, stymulującym rozwój otoczeniu
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Możliwość  przechodzenia różnego rodzaju szkoleń wewnętrznych oraz awansu w strukturze firmy
  • Atrakcyjne – odpowiednie do doświadczenia  – wynagrodzenie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Profesjonalny i życzliwy serwis ze strony FlexFirst

Stanowi część konsorcjum Faber Group – firmy o ponad 130-letnim doświadczeniu na polu logistyki. Pracuje według maksymy: Care. Dare. Deliver. W praktyce przekłada się to na troskę o środowisko i ludzi, odwagę by podejmować ryzyko biznesowe i w końcu namacalne rezultaty.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu Michal: 06-3648 1087 / Natalia: 06-4315 2739 / Ewa: 06-5381 2897 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.