Szukamy

Pomocnik budowlany

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO

Nie masz doświadczenia? Nie ma problemu. Wystarczy, że gotów jesteś podjąć się pracy fizycznej.

Opis stanowiska

Budownictwo. Wiadomo: fachowcy wszelkiego rodzaju – murarze, tynkarze, malarze etc. Najpierw wchodzą jedni, potem drudzy aż w końcu wszystko jest zrobione. No, prawie! Bo deweloper chce mieć – na przykład – mieszkania gotowe pod klucz. Pozostaje więc tzw. final touch, czyli kosmetyka. W rogu stoi wiadro po farbie, na środku skłębiona folia malarska, a w pokoju obok któryś z panów zostawił swoje ubranie robocze. Krótko mówiąc: ktoś to musi posprzątać i doprowadzić rzecz do porządanego stanu. To możesz być Ty! Możesz?

Wymagane

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Zainteresowanie pracą na umowę o pracę – to nie jest oferta dla samozatrudnionych (ZZP)
  • VCA (mile widziane, ale nie wymagane)
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stabilna praca w godzinach biurowych w Eindhoven i okolicach
  • Wynagrodzenie w wysokości 11,83 €/h
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz świąteczne
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

Nasz klient

To firma z Eindhoven wyspecjalizowana w sprzątaniu budów.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.