Szukamy

Pomocnik lakiernika

  • Son
  • Fulltime
  • Motoryzacja
  • MBO
  • 38 godzina

Stłuczka? Niegroźna kolizja? Na szczęście wszyscy zdrowi! Tylko to auto jakieś nie takie. Coś z tym trzeba zrobić – wyklepać, zaszpachlować, przyszlifować i polakierować. Wiesz jak się do tego zabrać, mamy dla ciebie propozycję pracy.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy w Son pod Eindhoven szukamy pomocnika lakiernika. Podejmując się pracy w tej roli będziesz się zajmował przygotowaniem powypadkowych samochodów do procesu lakierowania. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. wyklepywanie drobnych wgnieceń, szpachlowanie dziur w karoserii i szlifowanie powierzchni, na które ma zostać naniesiony lakier. Generalnie rzecz biorąc: doprowadzenie auta do stanu, w którym do dzieła może przystąpić lakiernik. A potem pozostaje już tylko podziwiać jak to wszystko znów błyszczy! Lubisz to uczucie? Czekamy na Twoje cv!

Wymagane

  • Doświadczenie w lakiernictwie samochodowym
  • Płynny angielski lub niderlandzki
  • Kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom motywacji
  • Własny kwaterunek w Eindhoven lub okolicach oraz własny środek transportu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w przyjemnej, kameralnej atmosferze
  • Atrakcyjne – negocjowalne w zależności od doświadczenia – wynagrodzenie
  • Wszystkie przewidziane według prawa pracy kumulacje.

Po piętnastu latach pracy na umowie, Tom – właściciel firmy – postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i założyć swoją własną firmę. „Szkoda samochodowa jest dotkliwa i nie jest ludziom obojętna. Dlatego też jej usuwanie to praca, która odpłaca” – mówi o swojej pracy. Krótko mówiąc: jego praca to jego pasja.

Podziel sie tym wakatem