Szukamy

Pomocnik lakiernika

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Motoryzacja
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Skończyły się lockdowny, wakacje dobiegły końca i na drogach znów tłok. W związku z tym również zakłady naprawy powypadkowej mają więcej pracy. Jednym z nich jest nasz klient spod Eindhoven, dla którego szukamy osób zainteresowanych pracą jako pomocnik lakiernika. Zatrudniona na tej pozycji osoba odpowiedzialna jest za przygotowanie powypadkowych samochodów do lakierowania, czyli przede wszystkim oszlifowaniu elementów, które będą malowane oraz szpachlowaniu ewentualnych na karoserii w miejscach, gdzie ma zostać naniesony lakier. Potem pozostaje już tylko auto okleić i oddać w ręce kolegi lakiernika. Masz tego rodzaju doświadczenie? Nie czekaj, aplikuj! (Uwaga: Możliwa również praca na samozatrudnieniu)

Wymagane

  • Znajmość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie blacharskim
  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie w okolicach Eindhoven oraz własny środek transportu

Oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanym zakładzie naprawy powypadkowej
  • Atrakcyjne, negocjowalne – w zależności od doświadczenia i rodzaju zatrudnienia – wynagrodzenie
  • W przypadku samozatrudnienia płatność faktur do 14 dni
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne dla osób na umowie o pracę
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To założona w 1948 roku firma, w której tajniki rzemiosła przekazywane są z ojca na syna – aktualnie może się pochwalić trzypokoleniową tradycją i doświadczeniem. Jednym słowem: renomą!

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.