Szukamy

Pracownik betoniarni

  • Best
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO
  • 38 godzina

Nie straszna Ci przysłowiowa brudna robota? Mamy dla Ciebie propozycję: zostań pracownikiem betoniarni!

Opis stanowiska

Nasz klient w Best specjalizuje się w produkcji prefabrykatów betonowych. Prefabarykaty przygotowywane są zgodnie ze specyfikacją klientów przez doświadczony zespół, składający się z grupy cieśli szalunkowych oraz asystujących im pracowników produkcyjnych. Na podstawie rysunków technicznych sporządzają oni odpowiednie szalunki, w których następnie układane jest zbrojenie, a w końcu rozprowadzany beton. Aktualnie firma szuka osoby, która będzie współodpowiedzialna za obsługę mieszalnika betonu oraz rozdysponowanie mieszanki pomiędzy poszczególnymi stanowiskami w halach produkcyjnych. Podejmując się tej pracy będziesz m.in. czuwał nad pracą mieszalnika,  przy pomocy wózka widłowego rozwoził beton pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy, a w końcu czyścił i konserwował sam mieszalnik. Jest to więc stanowisko kluczowe dla pracy całego zakładu, wymagające odpowiednio wysokiego poczucia odpowiedzialności. Masz takowe? Poza tym gotów jesteś – by w razie potrzeby – zakasać rękawy i zabrać się za usuwanie resztek zaprawy z mieszalnika, możesz zakładać, że jesteś człowiekiem, którego szukamy!

Wymagane

  • Dobra znajomość angielskiego, a najlepiej niderlandzkiego
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego przedniego oraz doświadczenie w jego obsłudze
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą, pełnowymiarową pracę na zmianie dziennej (uwaga: wyłącznie na umowę o pracę – to nie jest zlecenie dla samozatrudnionych)
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 €/h na początek
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To firma, której początki sięgają roku 1956.  Aktualnie jeden z większych dostawców prefabrykowanych elementów betonowych dla niederlandzkiego sektora budowlanego.

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team