Szukamy

Pracownik cateringu

  • Valkenswaard
  • Pełny etat
  • Hotelarstwo i gastronomia
  • MBO

Dla zleceniodowacy z Valkenswaard szukamy pracownika firmy cateringowej.

Opis stanowiska

Po okresie uśpienia w końcu na dobre ruszyła gastronomia – restauracje, kawiarnie, ogródki piwne znowu tętnią życiem. Jednak żebyśmy mogli cieszyć się pełnią smaków serwowanych w naszej ulubionej knajpce ktoś musi je dla nas przygotować, podać, a w końcu jeszcze po nas posprzątać. W związku z tym na zapleczu ludzie uwijają się  jak w przysłowiowym ukropie. Masz tego rodzaju doświadczenia – wiesz, jak to się mówi, z czym to się je, daj nam znać: mamy dla Ciebie pracę! Nie tyle w restauracji, a w firmie cateringowej spod Eindhoven, która szuka osoby gotowej wziąć na siebie szereg zróżnicowanych zadań. Mowa tu m.in. o asystowaniu przy przygotowaniu posiłków, ich procjowaniu, pakowaniu, podawaniu itp. Jeśli w sektorze gastronomicznym jeszcze nie pracowałeś, a gotów jesteś na pracę w dynamicznym otoczeniu i komunikatywnie mówisz po niderlandzku, jesteś także mile widziany. Ważne żebyś zdawał sobie sprawę ze specyfiki pracy w sektorze HORECA – liczą się: motywacja, dynamiczna osobowość oraz pełna dyspozycyjność.

Wymagane

  • Znajomość niderlandzkiego
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w weekendy
  • Wysoki poziom motywacji oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • Dobra prezencja
  • Mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie w branży gastronomicznej
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznym środowisku w sektorze HORECA
  • Atrakcyjne, negocjowalne w zależności od wieku i doświadczenia wynagrodzenie
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.