Szukamy

Pracownik cleanroomu

  • Helmond
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • MBO

Oferty pracy

Dla klienta z Helmond szukamy pracowników cleanroomu

Opis stanowiska

Niektóre produkty w środowisku przemysłowym wymagają dodatkowej uwagi i specjalnej troski. Mowa tu o elementach, które muszą być sterylne lub w finalnym stadium produkcji – zanim zostaną wysłane do klienta –  oczyszczone i zapieczętowane. Proces ten odbywa się w specjalnie przeznaczonej do tego przestrzeni – tzw. cleanroomie. Praca w niej odbywa sie według specjalnych procedur mających na celu utrzymanie sterylnych warunków pracy – do środka wchodzi się przez specjalną śluzę, wciągnąwszy na siebie uprzednio odzież ochronną. Zresztą – jeśli masz tego rodzaju doświadczenia, to zapewne doskonale o tym wiesz. A takich właśnie pracowników szukamy: z doświadczeniem. Praca polega na oczyszczaniu przy pomocy lamp UV metalowych elementów; odbywa się na zmianie dziennej.

Wymagane

  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Doświadczenie w pracy w cleanroomie; znajomość procedur stosowanych w tego rodzaju pracy
  • Dbałość o szczegół
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne, negocjowalne wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne, urlopowe oraz dni świąteczne
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

Wywodzące się z Brabancji międzynarodowe konsorcjum przemysłowe skupiające 107 firm w dwudziestu krajach i zatrudniające 15 tysięcy pracowników

FlexFirst Eu recruitment team