Szukamy

Pracownik działu obsługi klienta

  • Eindhoven
  • Fulltime
  • Logistyka i transport
  • MBO

Jesteś dwujęzyczny? Język niemiecki nie ma dla Ciebie tajemnic? A do tego jesteś zorganizowany i masz pojęcie o logistyce? Mamy atrakcyjną ofertę pracy. Być może dla Ciebie. Sprawdź.

Opis stanowiska

Nasz klient w Eindhoven zajmuje się handlem używanymi paletami oraz wynajmem nośników cargo. Robi to nie tylko w krajach Beneluxu, ale na obszarze całej Europy – na Węgrzech, we Francji, w Niemczech. To właśnie do obsługi tego ostatniego rynku firma szuka pracownika obsługi klienta. Pracując na tym stanowisku stanowisz ważne ogniwo w procesie logistycznym firmy: koordynujesz i synchronizujesz transport na niemieckim rynku oraz utrzymujesz relacje z klientami. Ogólnie rzecz biorąc: robisz wszystko, żeby właściwa ilość zamówionych palet, trafiała na właściwe miejsce we właściwym czasie. Twoje narzędzia pracy to komputer, systemy ERP oraz telefon. Najważniejsze jednak jest to, że będziesz potrafił ich właściwie użyć. Jesteś tego rodzaju osobą? Czekamy na Twoje cv.

Wymagane

  • Doskonała znajomość języka niemieckiego (poziom C1-C2)
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Doświadczenie z systemami ERP (SAP etc.)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Odpowiedzialną i wymagającą funkcję w dużej organizacji
  • Wynagrodzenie w wysokości 2400 €  / mies
  • Kumulowane wakacyjne w wysokości 8 % oraz godziny urlopowe
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość ubezpieczenia

Zorientowany jest na optymalizację transportu i składowania. Udaje się to osiągnąć poprzez współpracę między klientami oraz firmami transportowymi, które aktywnie pracują nad obniżeniem kosztów, kilometrażu oraz śladu węglowego.

Podziel sie tym wakatem