Szukamy

Pracownik ekspedycji

  • Veghel
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Samodzielny, odpowiedzialny, dobrze zorganizowany – to Ty? Dobrze! Takich ludzi szukamy. Oczywiście z odpowiednim doświadczeniem – w tym przypadku w sektorze logistycznym, na pozycji pracownika działu ekspedycji. Firma specjalizuje się w produkcji szaf i stelaży do serwerowni i szuka osoby, której praktyka w pracach magazynowych pozwoli jej kompleksowo objąć pieczę nad wysyłką gotowych produktów firmy do klientów. Masz tego rodzaju kompetencje? Pracowałeś już na outboundzie? Przygotowywałeś załadunek? Dbałeś o to by wraz paletami do klienta trafiła odpowiednia dokumentacja, a w systemie firmy wszystko była zaksięgowane jak należy? Czekamy na Twoją aplikację!

Wymagane

  • Dobra znajomość języka niderlandzkieo
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego przedniego (heftruck)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin (38 h/w)
  • Wynagrodzenie w wysokości 2500 € / mies (exl.)
  • Szesnastoprocentowy dodatek zmianowy w przypadku pracy na dwie zmiany
  • Zwrot kosztów dojazdu – 0,19 € / km
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe i dni świąteczne
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalny i życzliwy serwis ze strony FlexFirst

Stanowi część francuskiej grupy firm przemysłowych Legrand. W swojej działalności stawia na innowacyjność i elastyczność, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostraczając im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie budowy centrów przechowywania danych.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu Michal: 06-3648 1087 / Natalia: 06-4315 2739 / Ewa: 06-5381 2897 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.