Szukamy

Pracownik fizyczny

  • Heeze
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO
  • 38 godzina

Masz VCA? Nie straszna Ci praca na wysokości? I szukasz nowego zajęcia? Mamy je dla Ciebie!

Opis stanowiska

Dla firmy z Brabancji wyspecjalizowanej w wielkopowierzchniowych pokryciach dachowych szukamy pracowników fizycznych do wykonywania prostych prac fizycznych, mających na celu przygotowanie budynków do położenia nowego poszycia. W głównej mierze chodzi o prace o charakterze rozbiórkowym polegające na usuwaniu i sprzątaniu starego poszycia dachowego. Dekarzem więc być nie musisz, ważne jest żebyś nie miał problemu z wejściem na dach. Mile widziane jest również doświadczenie w branży budowlanej. Masz takowe?  I jesteś gotów by podjąć się pracy na nowym, wyższym – dosłownie i w przenośni – poziomie? Nie czekaj, aplikuj.

Wymagane

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Ważne VCA
  • Gotowość do pracy na otwartej przestrzeni
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Własny samochód
  • Mieszkanie we własnym zakresie

Oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o ustalonej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie w wysokości 12 €/h – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Zwrot kosztów dojazdu na miejsce pracy
  • Wszystkie zagwarantowane w prawie pracy kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Możliwość ubezpieczenia

Założona w 1984 roku firma specjalizuje się w krytych papą lub tworzywem dachach płaskich i skośnych. Operuje na terenie całej Brabancji Północnej, gdzie od swojego początku świadczy usługi dla sektora biznesowego i mieszkaniowego.

Podziel sie tym wakatem