Szukamy

Pracownik housekeepingu

  • Slenaken
  • Pełny etat
  • Hotelarstwo i gastronomia
  • LBO, MBO
  • 30 godzina

Lubisz porządek? Taki, że przysłowiowa mucha nie siada. Mamy dla Ciebie propozycję: pracę w housekeepingu luksusowego hotelu.

Opis stanowiska

Limburgia – podobnie jak Fryzja lub Zelandia – to jedna z popularniejszych holenderskich prowincji jeśli chodzi o turystykę i wypoczynek. Dużo zieleni, urokliwa zabudowa, jak np. w Maastricht, oraz – co nietypowe dla Niderlandów – nawet odrobinę górzysty teren, zachęcający do pieszych wycieczek. Jak każdy tego rodzaju region Limburgia oferuje szeroki wachlarz usług turystycznych – od kameralnych bed&breakfast po luksusowe hotele, gdzie można zażyć odpoczynku po aktywnym dniu na powietrzu. Do jednego z takich właśnie miejsc – w Slenaken – szukamy pracowników housekeepingu, czyli pokojówek (również płci męskiej). Hotel jest wysokiego standartu więc takie też ma standarty czystości – żadne tam sprzątanie, jak to się mówi, po łebkach, jakby to przeszło w popularnych sieciówkach, tylko tak, żeby wszystko było na tip-top. Na błysk po prostu. Taki właśnie porządek lubisz? Ciebie szukamy!

Wymagane

  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Sprawność fizyczna
  • Doświadczenie w housekepingu – jak najbardziej na miejscu, ale nie jest to warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie w Limburgii południowej oraz własny transport

Oferujemy

  • Pracę na 30 godzin w tygodniu (pięć dni w  tygodniu od 9.00 do 15.00)
  • Wynagrodzenie w wysokości 10-11 €/h
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Porfesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To położony na malowniczych wzgórzach Limburgii czterogwiazdkowy hotel. 36 stylowych pokoi, renomowana restauracja, basen, siłownia, salon piękności. Krótko mówiąc: idealne miejsce na wypoczynek.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.