Szukamy

Pracownik montażu

  • Weert
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO
Stosować

Opis stanowiska

Nasz klient to działająca na terenie całych Niderlandów firma przemysłowa, której działalność obejmuje różne dziedziny przemysłu: od produkcji tworzyw sztucznych przez wytwarzanie części maszyn po całe – dobrze wszystkim znane z ulic niderlandzkich miast – autobusy. Jego filia w Weert specjalizuje się w wykonywaniu plastikowych (i nie tylko) półproduktów na zamówienie innych firm przemysłowych takich jak na przykład DAF lub Vanderlande.

Zakład składa się z trzech działów: produkcji, montażu oraz ekspedycji. Na pierwszym pracują wtryskarki odlewające elementy z tworzywa, na drugim – ponieważ niektóre zamówione produkty składają się z kilku części – składane są one w całość, na trzecim są one pakowane i wysyłane do klientów.

Praca na dziale montażu do skomplikowanych nie należy. Najczęściej chodzi o połączenie kilku elementów z tworzywa przy pomocy kilku śrubek. Wykonywana jest manualnie lub przy pomocy prostych narzędzi i urządzeń (śrubokręt, prosta prasa hydrauliczna etc.), na stojąco lub na siedząco; nie wymaga specjalistycznego doświadczenia. Dział pracuje na zmianie dziennej w godzinach od 7.45 do 16.00.

  • Znajomość języka niderlandzkiego (preferowana) lub dobra znajomość języka angielskiego
  • Sprawność manualna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej (7.45 – 16.30)
  • Wynagrodzenie w wysokości 2000 € brutto miesięcznie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To wywodzące się z Brabancji międzynarodowe konsorcjum przemysłowe skupiające 107 firm w 20 krajach i zatrudniające 15 tysięcy pracowników

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.