Szukamy

Pracownik montażu bram

hekwerk metaal industrie
  • Veldhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w metalurgii? Nie obca jest Ci ślusarka i dobrze czujesz się w miejscach gdzie sypią się iskry, a w powietrzu unosi się charakterystyczny zapach rozgrzanego metalu? Mamy dobre wieści: jest robota!

Nasz zleceniodawca to duża firma spod Eindhoven specjalizująca się w produkcji i stawianiu ogrodzeń. Aktualnie szuka pracownika montażu, do którego zadań będzie należało składanie i montowanie bram aluminiowych według specyfikacji na rysunku. Począwszy od połączenia elementów przy pomocy robota spawalniczego aż po złożenie ich w produkt końcowy i kontrolę jakości. Praca wykonywana na miejscu w siedzibie firmy, w niewielkim, najczęściej dwuosobowym zespole; wyłącznie na umowę o pracę; na zmianie dziennej – od 07.00 do 16.00.

  • Komunikatywna – tj. pozwalająca na swobodną rozmowę – znajomość języka niderlandzkiego
  • Usposobienie techniczne
  • Sprawność manualna – umiejętność obsługi podstawowych narzędzi takich jak wkrętarka
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego
  • Mile widziana, ale nie wymagana umiejętność obsługi robota spawalniczego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Atrakcyjne, negocjowalne – w zależności od wieku i doświadczenia – wynagrodzenie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne oraz urlopowe
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

To 50 lat tradycji, 150 pracowników – kompleksowa obsługa w materii produkcji oraz stawiania ogrodzeń

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu Michal: 06-3648 1087 / Natalia: 06-4315 2739 / Ewa: 06-5381 2897 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.