Szukamy

Pracownik montażu i logistyki

  • Veldhoven
  • Fulltime
  • Logistyka i transport, Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina

Nie lubisz monotonii i preferujesz prace ze zróżnicowanym wachlarzem obowiązków? Sprawdź tą ofertę.

Opis stanowiska

Dla klienta w Veldhoven szukamy wszechstronnego pracownika z usposobieniem technicznym zainteresowanego pracą na stanowisku łączącym funkcję magazyniera z obowiązkami montażysty. Na pierwszym miejscu do Twoich zadań będą należały czynności związane z obsługą magazynu – inbound, outbound, zaopatrzenie kolegów z produkcji, utrzymanie magazynu w porządku. Na drugim miejscu będziesz stanowił ewentualne wsparcie dla kolegów z działu montażu i w razie potrzeby pomagał przy składaniu elementów automatyki przemysłowej, w której produkcji specjalizuje się firma. Powinieneś się więc dobrze czuć zarówno na wózku widłowym, jak i z wkrętarką w ręku. Jeśli tak właśnie jest, a do tego mówisz po niderlandzku, nie czekaj – wyślij nam swoje cv; praca czeka!

  • Kompleksowe doświadczenie w pracach magazynowych – picking, packing, przyjęcia, księgowanie, wysyłka, załadunek, rozładunek
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • Ważne uprawnienia do obsługi wózka widłowego przedniego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Usposobienie techniczne – sprawność manualna, umiejętność obsługi prostych narzędzi
  • Aktywne podejście do pracy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej (07.15 – 16.00)
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,02 € na godzinę
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

Oferuje zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie automatyki przemysłowej

FlexFirst Eu recruitment team