Szukamy

Pracownik obsługi klienta

  • Eindhoven
  • Fulltime
  • Dienstverlening
  • MBO, HBO

Niemiecki to Twój drugi język? Albo francuski? A do tego mówisz po niderlandzku i znasz angielski? Krótko mówiąc: jesteś poliglotą. Mamy dla Ciebie opcję: praca w obsłudze klienta w renomowanej firmie z branży turystycznej.

Opis stanowiska

Nasz klient z siedzibą w centrum Eindhoven to firma świadcząca usługi w zakresie wynajmu domków wakacyjnych: od popularnych „kampingów” po luksusowe wille. Do działu obsługi klienta szuka pracowników, którzy będą przyjmować zgłoszenia od właścicieli nieruchomości – zarówno tych chcących swoje domki lub pokoje wynająć, jak i już wynajmujących. Inymi słowy: jako pracownik działu „Home Owner Service” przyjmujesz informacje o możliwości rezerwacji, ale także odbierasz meldunki o ewentualnych problemach. Wszystko to głównie przez telefon, choć nie mniej ważny w Twojej pracy jest mail. Jesteś osobą pierwszego kontaktu i stanowisz wizytówkę firmy. Kluczowym jest więc nie tylko znajomość języków, ale i wysoka kultura osobista oraz otwartość na klienta.

  • Minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość  języka niderlandzkiego
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Znajomość angielskiego – mile widziana
  • Otwartość na klienta i doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Szybkość w działaniu i dobra organizacja
  • Własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w firmie o ustalonej pozycji
  • Wynagrodzenie w wysokości 2100 € / miesiąc
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

Działa w 80 krajach. W skali roku oferuje ponad 20 tysięcy pokoi i niemal 50 tysięcy domków w m.in. Francji, Włoszech, Hiszpanii.

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team