Szukamy

Pracownik produkcji zbrojeń

  • Veldhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca z Veldhoven to nie tyle typowa betoniarnia, w której produkuje się seryjnie prefabrykaty betonowe, co fabryka gotowych betonowych klocków, z których stosunkowo szybko powstają nowe budynki. Segmenty, które wytwarza zakład przygotowywane są na zamówienie klienta pod określony projekt architektoniczny – np. pod biurowiec w Londynie albo Antwerpii. Często wyposażone są już w okna, izolację czy elementy instalacji – kiedy trafiają na plac budowy pozostaje właściwie tylko je poskładać.

Zakład naszego klienta podzielony jest na dwie cześci: faktyczną halę produkcyjną z przylegającą do niej stolarnią, gdzie składa się szalunki, w których następnie układa się zbrojenie, a w końcu zalewa betonem oraz halę, gdzie przygotowuje się zbrojenia. Pierwsza z hal jest tak naprawdę zależna od tej drugiej – zbrojenia stanowią rdzeń prefabrykatów i bez nich nie mogą one powstać. Proces ich produkcji jest po części zautomatyzowany i nie ma zbyt wiele wspólnego z pracą klasycznego zbrojarza. Kratownice wykonywane są maszynowo natomiast rolą pracowników produkcyjnych jest ich połącznie przy pomocy punktowych spawów na krawędziach. Jeśli widziałbyś się takiej roli – nie jesteś spawaczem, ale spawarka jest Ci nieobca oraz potrafisz czytać rysunek  – czekamy na Twoje cv.

Wymagane

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Minimalne doświadczenie w pracy ze spawarką – umiejętność zakładania spawów punktowych, np. przy pomocy robota spawalniczego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom motywacji, poważne i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości pomiędzy 13 a 15 € na godzinę
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony FlexFirst

Do roku 2018 część koncernu Hurks. Od 3 lat samodzielna firma realizująca swoją ambicję bycia liderem na rynku prefabrykowanych betonowych elementów wykorzystywanych w budownictwie w północno-zachodniej Europie. Zatrudnia 300 osób, poza Holandią działa w Niemczech, Belgii, Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.