Szukamy

Pracownik produkcji

  • Lelystad
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO
Stosować

Opis stanowiska

Lelystad. Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce gumy. Produkcja mat gumowych. Praca polega na obsłudze linii produkcyjnej – maszyn takich jak mikser oraz walec. W tym pierwszym przygotowywana jest mieszanka, z której wykonywane są maty. Ten drugi – jak sama nazwa wskazuje – to urządzenie, za pomocą którego z bezkształtnej masy formowany jest już konkretny produkt. W firmie są 3 takie linie produkcyjne, za pracę każdej z nich odpowiada czterosobowy team. Chciałbyś stać się częścią takiego teamu? Nie ma problemu. Doświadczenie nie jest wymagane. Jedyne czego potrzeba to gotowość do pracy w środowisku przemysłowym.

Wymagane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dyspozycyjność – gotowość do ewentualnej pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 2000 € / mies.
  • Dodatek zmianowy w przypadku pracy zmianowej
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Mozliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To założona w 1987 w Soest firma, której produkcja wspiera wszystkie te dziedziny przemysłu, gdzie potrzebne są robione na zamówienie elementy gumowe – od przemysłu samochodowego przez producentów maszyn po budownictwo.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.